| SoleX a întrebat:

Salutare! Aș vrea să cumpăr un laptop resigilat si nu stiu cat de sigur este, ce probleme ar putea avea daca a fost expus intr-un showroom de exemplu? Chiar imi doresc acest laptop dar nu stiu daca o varianta resigilata este sigură

3 răspunsuri:
| dragodana a răspuns:

Salut!
Nu am incredere in astea resigilate.De obicei sunt zgariate. Daca a fost expus in showroom este plin de praf si a fost atins de toata lumea.
Mai bine nu.
Mai pui un pic la buget si iti iei unul nou-nout.Din cate stiu nu este o diferenta mare intre un produs resigilat si unul nou.

| LasleaIoan1972 a răspuns:

Resigilat este un produs care initial zicea ca face clatite dar in realitate face doar apa fiarta

| LasleaIoan1972 a răspuns:

Eu recomand second
pret bun
performanta
poti cumpara workstation si
este mai bun ca unul nou in acel pret