| MihaiCriss a întrebat:

Salutare, cine mă ajută să recuperez o adresă de mail? Stiu răspunsurile la întrebările de siguranță, dar nu știu să ajung până acolo, s-a schimbat ceva? Nu mai e ca înainte? Dau funda cui mă ajută

4 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Https://login.yahoo.com/......e/username iti merge sau intri pe yahoo.com si dai resetare la parola

| Ora de net a răspuns:

Bună!

Sfatul nostru este să ceri ajutorul părinților sau unei persoane de încredere mai degrabă decât unei persoane necunoscute de aici happy

| QElenaBoghiu a răspuns:

Daca ai adresa de mail alternativa, recuperarea contului se face prin ea. In mod norma, vei primi o notificare si, pe baza ei, poti schimba parola si avea din nou acces la contul blocat. Consulta adresa alternativa si urmeaza instructiunile.

| MihaiCriss explică (pentru QElenaBoghiu):

Nu am adresă alternativă, dar știu răspunsurile la întrebările de siguranță, numai că nu știu cum să ajung până acolo