| anonim_4396 a întrebat:

Salutare. Cum as putea da unsent unui mesaj dat pe Facebook? Ca la unele persoane cand dau la stergere imi apare si functia de unsend messaje, dar la anumite persoane imi da eroare cand vreau sa sterg un mesaj si imi scrie "Couldn't Unsend message" si "This message wasn't undend". De ce imi apare asta? Si cum as putea si la mine la conversatiile mele sa fac asa ca sa nu poata nimeni sa stearga mesajele pe care mi le dau altii?

1 răspuns:
| Alverto a răspuns:

S-ar putea să treaca o anumită perioadă de timp și de asta sa nu mai meargă la unele. Dar Facebook nu are funcția asta