| RikudouDrako a întrebat:

Salutare, cum pot opri acele reclame/pagini care se deschid singure la anumite site-uri. Vreau si eu un prog de blocare bun de tot care sa le blocheze pe toate si nu-mi spuneti Adblock Plus(ABP) sau AdBlocker Ultimate(cel cu lacat), pentru ca le-am si sunt unele reclame/pagini care se deschid chiar si cu ele. A-si dori ceva mai bun daca aveti

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poper Blocker.

| RikudouDrako explică (pentru anonim_4396):

Multumesc, aveam si inca-l mai am "ABP", insa tot mai erau anumite pag/reclame care se deschideau separat

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc, avea si inca-l mai am "ABP", insa tot mai erau pagini/reclame care se deschideau separat

3 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Buna,

Depinde de browserul pe care il folosesti, dar gasesti mai multe variante precum - AdRemover, AdGuard, Ghostery, uBlock.