| Ezic a întrebat:

Salutare, este ok sa comand de pe acest site: https://www.explozivshow.ro/ tinand cont ca este din Romania? Am oare sanse sa ma trezesc cu politia la poarta daca pun un alt nume si numarul meu secundar de telefon?

2 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Nu este legal site-ul.

| Mirel4412 a răspuns:

Comanda doar produse cu categoria p1 sau f1. Acestea sunt legale. Pe site ar trebui sa scrie lucrul acesta. Daca nu vrei sa comanzi de pe acest site, sunt mai multe in Romania, cum ar fi fireshow. Mai bine iei din piata ca vanzatorii aia tot de pe net le comanda, sau se duc direct la depozite.