| oBlesS a întrebat:

Salutare! În urma cu 2 luni un prieten de-al meu a fost omorât, nimeni nu știe nimic despre cine a făcut asta și familia ar vrea să afle, începând cu contul de Facebook, știe cineva vreo metodă de a face rost de parola lui de la Facebook? V-as fi recunoscător dacă m-ați putea ajuta

2 răspunsuri:
| Ciprian09 a răspuns:

Organele abilitate ar putea întra destul de ușor dacă ar avea o suspiciune în legătură cu ceea ce s-a întâmplat.și conturile de socializare a persoanei respective!

| user0328 a răspuns:

Cel mai ușor este de pe PC-ul lui. Chrome—>Passwords
Dacă nu, poate contul a fost făcut cu nr. de telefon și se poate reseta ușor parola. Dacă era făcut cu email-ul, poate a rămas logat pe telefon/PC și se poate reseta parola de asemenea.