| anonim_4396 a întrebat:

Salutare la toată lumea. Încerc de 2 zile să-mi schimb parola de la Instagram prin Facebook pentru ca cea veche pe care am pus-o acum ceva timp nu mai merge... nu știu ce tot are și nu pot să-i dau de cap. Când încerc sa o schimb prin Facebook îmi apare asta "ne pare rău, a apărut o problema cu cererea ta" am șters și instalat din nou și degeaba

2 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Buna, Florin,

Iti poti recupera contul accesand https://help.instagram.com/368191326593075

Pe viitor, te sfatuim sa iti securizezi conturile (adresa de email, conturile pe retele sociale) setandu-ti o intrebare de siguranta, un email alternativ sau numarul de telefon. Astfel, le vei putea recupera in cazul in care acestea au fost compromise.

| Mariucha a răspuns:

Probabil este o problema cu adresa ta de gmail.