| mariuscoditoiu a întrebat:

Salutare prieteni
am si eu o intrebare pentru profesionisti
am o adresa de e-mail si am sters mesajele trimise,mi le mai poate gasi cineva pentru ca eu vrea sa dispara cu totul,ma refer aici la politie, filsc, etc?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice informatie, se stocheaza in baza de date a yahoo de exemplu pentru o buna perioada de timp, orice fel de email, chiar daca tu sau cui i-ai trimis le-a sters. Pentru ca la un viitor dosar penal, ei trebuie sa vorbeasca cu yahoo, ei fiind organizatie guvernamentala si sa le dea dovada.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Bine inteles ca vor mai exista... la persoana careia i ai trimis

| darrio2007 a răspuns:

Apar la cel caruia i le-ai trimis.

| doctorandus a răspuns:

Pentru stergerea completa a hardului: http://dban.org/

Atentie: nu merge pe SSD-uri.

Răspuns utilizator avertizat