| Yoooucs a întrebat:

Salutare prieteni!
Rog frumos pe cine se pricepe sa ma ajute cu accesarea de la distanta a unui router huawey b310 de la Orange, ce setari anume trebuie sa fac pentru asta si ce anume exact trebuie sa scriu in browser ca sa ma pot conecta! Mentionez ca am ip fix (am inteles ca imi trebuia ip fix. Am fost la Orange si am rezolvat cu ip-ul dar tot degeaba). Va multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Buna,

Pentru a accesa un router trebuie sa fii conectat cu computerul la el prin cablu sau WiFi.

| GhostBlack7 a răspuns:

Salut, trebuie sa fii conectat la Wifi sa poti accesa Control Panelul unui router.
Daca esti conectat foloseste 192.168.1.1 sau 192.168.0.1
*Trebuie sa le scrii de mana.

| Yoooucs explică (pentru GhostBlack7):

Asta stiu, eu am intrebat "de la distanta" adica dupa un alt ip!

| GhostBlack7 a răspuns (pentru Yoooucs):

Nu, nu te poți conecta de la distanta.