| Stefancalin1997 a întrebat:

Salutare TPU, sunt membrul unei pagini de Facebook fara admin sau moderator, cum ar putea avea din nou acea pagina un admin, se face vreo cerere la Facebook? Multumesc. Scz de categorie aici intra multa lume...

6 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Trebuie sa scrie la detaliile paginii care dintre membri sunt admini... Ai cautat?

| Stefancalin1997 explică (pentru Mayar):

Da am cautat pagina nu are admini.

| Mayar a răspuns (pentru Stefancalin1997):

Ciudat... imi pare rau ca nu te pot ajuta

| Stefancalin1997 explică (pentru Mayar):

Nu-i problema, mersi.

| Ora de net a răspuns:

Bună, Stefan,

Pagina are cu siguranță un administrator sau moderator. Este important să afli contul persoanei care a creat această pagină pentru a o putea accesa și pentru a putea schimba administratorul. Mai multe informații găsești aici https://www.facebook.com/help/187316341316631?helpref=related

| Stefancalin1997 explică (pentru Ora de net):

Salut pagina a avut un admin dar acesta a iesit, nu stiu ce s-a intamplat, eu nu sunt vreun moderator sau admin de astra intrebam, mersi oricum.