| Razvan1905 a întrebat:

Salutare tuturor.O problema am avut pe id-ul de Fb si anume: daca cautam pe cineva in lista de prieteni Facebook, intram pe respectiva persoana, imi arata ca este prieten, logic. Apoi dupa 2-3 refreshuri ( F5) imi arata ca nu este prieten.A mai patit cineva asa ceva.Pe toate browserele aceeasi problema inclusiv pe tel..La sotia mea cand a dat ca nu e prieten i-am dat iar solicitare de prietenie, ei nu i-a aparut.Asta se intampla la fiecare prieten indiferent care.Parari? Bug de la ei sau hack.Am resetat parole, dat refresh si vad ca e ok acum.

2 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil a fost o eroare pe site. Dacă mai întâlnești astfel de situații, recomandarea noastră este să le raportezi aici https://www.facebook.com/help/440338062710823

| ThePitPew a răspuns:

Dupa parerea mea e un bug la ei.