| Hugo9921 a întrebat:

Salutare,tuturor! Va rog, din suflet daca ma puteti ajuta. Raspundeti-mi la o intrebare. De ce imi apare pe Facebook atunci cand vreau sa ma conectez, urmatorul mesaj: Se pare că ai utilizat această funcţie în mod incorect, cu o viteză prea mare. Ţi-a fost blocat temporar accesul la această funcţie.( vreau sa mentionez ca eu am primit mesaj pe noul meu nr cu codul de siguranta pentru Facebook, dar nu pot face nimic.

1 răspuns:
| katy a răspuns:

Ai postat pe grupuri probabil, ori te-ai inscris in prea multe grupuri intr-un timp scurt sau aI adaugat multe persoane intr-un timp scurt! Facebook are limita la asa ceva, daca nu le respecti limita de considera spam si te blocheaza