| 777sebi a întrebat:

Salutări, ce se întâmplă dacă altcineva în afară de mine mi-a folosit calculatorul sa efectueze plati online de la mine de acasă cu un card furat în aceeași zi, în condițiile în care eu nu eram de față și nu am știut nimic, aflând ulterior căutând în istoricul browserului?

Răspuns Câştigător
| doctorandus a răspuns:

Trebuie sa treci pe la Politie sa te "spovedesti", ca daca vin politistii la tine va fi si mai rau.

4 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Cam nasol. Că nu prea ai cum sa dovedești că a fost "altcineva" acela care ti-a folosit pc-ul.

| Mihai0101 a răspuns:

Cam ciudat ceea ce zici tu lasa smecherile! Cum a intrat asa in casa la tine cineva sa-ti foloseasca pc-ul? Si de unde sti tu totusi ca e un card furat cum ai dedus ca e furat cardul? Du-te la politie sa nu intri la apa mai rau si zile ce s-a intamplat cam greu sa te creada sincer.

| Mihai0101 a răspuns (pentru Mihai0101):

Eu am impresia ca tu ai cam facut-o de oaie sincer bafta!

| Dannnnii a răspuns:

Pierzi banii, cam asta se intampla.