| friscalacafea a întrebat:

Salutari!
Este posibil sa afli cine iti viziteaza profilul Facebook, indiferent daca persoana cu pricina este sau nu in lista ta de prieteni?
Multumesc anticipat, dar & cu fundita.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Lool, ce vrăjeală pe ala cu lista de prieteni din Codul sursa.

Nu, nu se poate sa îți dai seama cine îți vizitează contul.

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu se pot afla astfel de informatii

| Ora de net a răspuns:

Bună!

Facebook nu face publice astfel de informații, iar sfatul nostru este să nu ai încredere în aplicații externe care promit că pot face acest lucru - cel mai probabil ele sunt false și conțin viruși sau malware dăunător dispozitivului tău.

| Ivanov27 a răspuns:

Salut cred ca te poate ajuta acest video : https://www.youtube.com/watch?v=-lFmXYYX2e0

| suntserios a răspuns (pentru Ivanov27):

Lool, ce vrăjeală pe ala cu lista de prieteni din Codul sursa.

Nu, nu se poate sa îți dai seama cine îți vizitează contul.

| EzeQuielz a răspuns:

Poti folosi QMiran.

| crstifornea8 a răspuns:

Absolut nu poti să stii dacă si cine îti vizitează profilul. Nu va dura mult si o să avem posibilitatea asta dar deocamdată nu!

| cfrtobias a răspuns (pentru crstifornea8):

Eu nu cred ca va face Facebook posibilitatea asta!

| friscalacafea explică:

Multumesc pentru timpul si raspunsurile acordate!