| codrutrom a întrebat:

Se merita sa intri pe deep web?

Răspuns Câştigător
| Nitu_Andrei_Valentin_1995 a răspuns:

Intra acolo la riscul tau dar te avertizem la urmatoarele lucruri
Canibali
Asasini
hackeri
keylog
mai mult keylog
politie corupta
politie sub acoperire
FBI
CSI
KGB
etc

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Iar ma repet deep web nu e un site, e internetul ca orice alt site web doar ca pur simplu nu apare in cautarile google, daca nu cunosti acele adrese nu vei putea intra plus ca sunt codificate cer invitatie, e mult mai mult un mit atat

| Adry05 a răspuns:

Nu, sunt mari sanse sa iei tot felul de virusi sau sa dai de toti dubiosii. In plus, nu cred ca e ceva pentru care sa merite sa intri.

| DryIce a răspuns:

Da. De ce tu nu ai email service? emailul e o parte de deep web. Uita de tor, cauta freenet sau i2p astea sunt mai noi si mai private, darknet e *** mai nou. Si mai sunt retele ascunse dar astea 3 stim noi si sunt mai mari. Evident sunt cu miile in lume. Darknet era una din cateva mii sau milioane. Apropo darknet e server militar sua, sigur vrei sa mai intrii pe el? cauta-i istoria retelei si vezi ca e "us marine network".Se zice ca de la ea a inceput internetul, ea fiind prima.

| UzOm a răspuns:

Ai foarte mari șanse să faci rost de un virus keylogger, iar pe lângă asta, dacă ție îți place să intri pe site-uri dubioase cu crime și alte cele, riști asta:
-"Eu sunt, bună maică, fiul tău dorit;
Eu, de la pârnaie mă întorc rănit.
Soarta fusese crudă astă dată:
Mica mea gașcă fuge sfărâmată.
Dar deschide poarta... FBI mă-nconjoară...
Vântul suflă rece... Rănile mă dor!"

| xDragosel007 a răspuns:

Poate ramai marcat pe viata, mai bine NU, iar atunci cand intri este o sansa destul de mare sa iti intre un virus fara sa stii, si iti poate sparge toate parolele si iti fura toate datele personale(Nume real, adresa, identitate, infatisare, nume al parintilor etc. NU INTRA!