| fullbs a întrebat:

Sedeam pur si simplu pe insta si brusc ma intreaba daca nu sunt robot si imi spune sa ma verific si ma verifica si spune.

Îţi mulţumim că ai confirmat informaţiile.
Vom verifica informaţiile tale şi, dacă le vom confirma, vei putea solicita o analiză în Centrul de ajutor în termen de aproximativ 24 de ore.

Nu stiu ce sa fac au trecut deja 24H

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai scris tu ceva gresit pe insta si te au blocat, asa va fi timp de 2 saptamini numai incerca sa te reconectezi, ei te vor debloca cand vor vrea.