| Necunoscutu92 a întrebat:

Situl asta e real ca am intrat pe el din greseala si am vrut sa piratez ceva
http://trackere.ucoz.ro/ e real

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Site ul acela promoveaza continul de fisiere care incalca drepturile de autor, pe acele
site urii intri cu invitate, poti pirata legea nu pedepseste asta si a da mai departe e ilegal, de asta torentele sunt ilegale pentru ca dai mai departe materialul piratat

| RAY a răspuns (pentru RAY):

De exemplu poti vedea un filme online, sa asculti piese pe Youtube, sa descarci de pe un server, dar nu sa uplodezi, sa dai mai departe

1 răspuns: