| Fatamuntilor a întrebat:

Sora mea si-a reinstalat, windowrs-ul. Toate bune si frumoase, dar nu mai poate intra pe spike.Mai precis id-ul NU este recunoscut.Ma avea si pe mine in lista, si eu pe ea, i-am dictat id-ul caracter cu caracter si tot degeaba.Nici nu ajuns la parola, deci nu se pune problema parolei uitate! Zice ca nu foloseste numarul de telefon ca alternativa!
Este ceva de facut infara creeri unui nou cont?
Multumesc!

5 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Buna,

Verifica daca i-ai dictat ID-ul sau numele pe care il ai in lista trecut in dreptul ei - ea trebuie sa se logheze cu ID-ul. Daca nu functioneaza, incercati prin una dintre metodele https://support.skype.com/......r-password

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spike?

| Fatamuntilor explică (pentru anonim_4396):

Skype!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Sa se logheze cu telefonul.