| DanielDanny a întrebat:

Stie cineva daca imi sterg contul olx, see sterg si mesajele de la alte persoane cu care am vorbit (cumpărători, vânzători)?
Prin mesaje am mai dat și informații personale, adrese și vreau să știu dacă se șterg și de la ei mesajele dacă îmi șterg contul!

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

La tine va aparea sters contul tau.
Asta nu inseamna neaparat ca si mesajele tale sa fie sterse de pe server, care este a lor.

| Ora de net a răspuns:

Bună, Daniel,

Deși în mod normal toate aceste date ar trebui șterse, depinde foarte mult de cei care gestionează situl. Sfatul nostru este să-i contactezi pe cei de la OLX direct https://ajutor.olx.ro/hc/ro/articles/207483049-Contact