| teos3445 a întrebat:

Sunt adevărate acele premii oferite de google? Premii (telefoane iphone, etc)

3 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Nu, dacă vezi pe internet reclame că ai câștigat un premiu, nu le acorda atenție.

| Mirel4412 a răspuns:

La ce te referi? Eu nu am auzit astfel de campanii, si nici pe tine nu ar trebui sa te intereseze, sunt doar țepe sa iti fure banii.

| Balalau95 a răspuns:

Daca sunt oferite de google, da
dar nu am auzit niciodata de asa ceva, si cred ca faci confuzie intre google si reclamele care sunt date pe google si care de fapt nu sunt google, ci alte firme care se folosesc de google ca sa isi promoveze produsele, inclusiv cu premii (si care platesc google pentru asta), deci fii atent la astea, ca sunt o groaza de tepe crase, cum ar fi "plateste 10 lei si primesti un S20 Ultra pe gratis" moment in care arunci 10 lei (si evident nu primesti nimic) dar iti mai dai si datele cardului bancar care apoi o sa fie golit