| 8k7779kko a întrebat:

Telefonul meu bipaie random, e vreun semn ca e ascultat? Nu bipaie cand vb cu cineva la tel.

2 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Daca era ascultat crezi ca interceptorul era prost sa iti trimita semnale? Probabil e o eroare sau un confict intre doua aplicatii. Incearca o restetare din fabrica

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Acest lucru s-ar putea intampla dintr-o sumedenie de motive - notificari, SMS, aplicatii care ruleaza in background, mailuri pe care le primesti etc. Verifica setarile si vezi exact ce permisiuni ai acordat fiecarei aplicatii.

In privinta ascultarii convorbirilor, acest lucru este facut doar de catre autoritati intr-o ancheta.