| anonim_4396 a întrebat:

Tocmai ce am pornit putin camera pe acel site chaturbate si am luat ban fiind minor. O sa vina politia la mine pentru asta? Mi e foarte frica.

7 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Buna,

Desi nu ai voie sa accesezi astfel de situri daca ai sub 18 ani, nu va veni Politia la tine acasa. Nu trebuie sa iti fie frica.

Pe viitor iti recomandam sa eviti accesarea unor astfel de situri. Daca o faci totusi, fii constient de riscuri (multe dintre ele contin virusi si malware) si de tipul continutului - http://oradenet.salvaticopiii.ro/......e-internet

| Ax3LdeV a răspuns:

Nu vine nimeni la tine, banul te doar blocheza pe site nu o sa vina nimeni la tine

Răspuns utilizator avertizat
| Ionutszu a răspuns:

Spune-i, macar sa stie din timp ce are de facut...

| Tigru1311 a răspuns (pentru Ionutszu):

E aiurea nu pot spune.

| nitromonkey88 a răspuns:

Spune-i mamei tale ce ai facut, pentru ca amenda e imensa! Politia va veni sigur.

| Tigru1311 a răspuns (pentru nitromonkey88):

Sincer nu am mai auzit ca politia sa vina mai astept raspunsuri si mi e rusine sa i spun mamei... mi e frica