| UserName450 a întrebat:

TPU, am nevoie de ajutor. Cand ma uit la HowToBasic de exemplu la videoul "How To Accurately Pee" chestia cu prostiile si mizeria foarte mare din video-uri sunt adevarate? Ca la fiecare video la inceput e curat, chiar e adevarat ce face HowToBasic?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, totul e adevarat. Tipul castiga multi bani din Youtube deci probabil plateste pe cineva ca sa curete pe acolo

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Te invitam sa privesti cu ochi critici informatiile pe care le citesti sau le vezi pe internet - nu toate acestea sunt reale si multe dintre ele au scopul de a obtine bani (prin vizualizari, plasare de produs etc.)