| UserName450 a întrebat:

TPU, am si eu o intrebare. Imi place ragete.com la nebunie si mereu postez comic-uri. Din pacate, in 2012-2013 puteam sa selectez mai multe categorii deodata, sa pun taguri si sa adaug un Titlu alternativ. In 2016 si acum din pacate nu mai imi apare sa selectez mai multe categorii deodata, nu mai pot pune taguri etc. Imi apare asa: Titlu, Post Category, Descrierea si imaginea comicului. Cum pot restaura infatisarea site-ului din 2012-2013?

1 răspuns:
| Ora de net a răspuns:

Buna,

Iti recomandam sa vorbesti direct cu administratorii sitului si sa le ceri acestora sfatul.