| NumeUtilizator10000 a întrebat:

TPU, pe data de 15 Aprilie am auzit de ragete.com, si am vrut sa fac rage-comicuri. Din pacate nu pot sa ma inregistrez ca fereastra aia Register nu dispare dupa ce completez toate datele. Am nevoie de ajutor va rog! Nu stiu ce se intampla. Am tot contactat adminul, dar nu mi-a raspuns, l-am contactat de mai bine de 1-2 saptamani. Ce sa fac sa-mi fac un nou cont? Ca astept 3 ore si nu dispare fereastra de register.

2 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

E din vina site-ului, am incercat si eu sa-mi fac cont si nu am putut, probabil a aparut o problema care trebuie remediata

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Iti recomandam sa astepti raspunsul administratorilor - cel mai probabil este vorba despre o problema tehnica care va fi remediata.