| anonim_4396 a întrebat:

Trimit un colet in tara cu fan curier de pe olx. Am pus produsul intr-o cutie dupa ce l-am invelit intr-o folie cu bule, iar cutia aceea am invelit-o in folie cu bule la fel pentru protectie, iar apoi am pus banda adeziva. Mi-e frica sa nu se sparga. Intrebarea mea e, curierul accepta coletul asa? Nu mai am alta cutie.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca nu este de dimensiuni mai mari (30-40 cm) il poti baga intr-o punga de coletarie de-a lor.

| Kyttynna a răspuns:

Ar trebui sa- l accepte. Nu ar avea de ce sa nu.