| Ilinoiu_Ionutz_Ionutz_1997 a întrebat:

Un sfat si pentru mine, m-am saturat sa fiu singur, vreau si eu sa am pe cineva langa mine? Simt nevoia sa am pe cineva langa mine, dar vedeti voi chestia este sunt timid, nu am iesit niciodata cu o fata si cand vb cu o fata ma pierd, nu stiu ce sa ii spun, poate ma crede urat.

6 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Cu maxim 250 RON gasesti o profesionista care sa stea langa tine pret de un numar. In cazul tau, cam 30 de secunde.

| Ora de net a răspuns:

Buna Ionut,

Poate aceste informatii iti vor fi de ajutor http://oradenet.salvaticopiii.ro/viata-ta-online/cuplul

Daca mai ai intrebari sau vrei sa discutam mai mult te invitam sa ne contactezi http://oradenet.salvaticopiii.ro/ctrl-ajutor

| PogChamp a răspuns:

Nimeni nu te crede urat, esti urat.
De asemenea pe langa faptul ca esti urat mai gresesti si categoria.
Daca vrei sa ti-o pui cu o fata vorbeste cu ea.
Nimic mai mult, nimic mai putin.

| anonim_4396 a răspuns (pentru PogChamp):

La asta m-am uitat si eu prima data. Dar, simtindu-se singur, are nevoie de siguranta. rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru PogChamp):

Ce ma minuneaza pe mine la astia care se simt singuri in univers, oare prosti nu se simt? Vai, ce rautate pe mine!

Răspuns utilizator avertizat