| Patricia_Mădălina_1999 a întrebat:

Unde apelez pentru cyberbullying-ul, stau la tara si nu am sectie de politie, dar am net, deci la ce nr de telefon sau maill sa apelez, va rog ce am gasit nu e bun, nu mi se raspunde.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Potoliti-va frate, suferiti atat ca va zice unu ceva pe net, da-i block si la revedere

| Ora de net a răspuns:

Bună, Mădălina,

Trimite-ne un email la adresa ajutor@oradenet.ro, spune-ne mai multe despre situația ta și vom încerca să te sfătuim.

| AlexDarius3 a răspuns:

Da-i block sau mute, si gata. Daca nu stii iti explic eu. Oricum toti copiii in ziua de azi fac cyberbullying intre ei.

| upsidupsi a răspuns:

Daca nu e ceva serios nu o sa ii pese nimanui