| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot să fac o reclamație in cazul in care eu caut un anumit lucruri si imi apare mereu câteva pagini doar cu reclame
care nu au nici o legatura cu ceea ce caut eu

sunt multe pagini care nu au nici o legătură cu ceea ce caut eu
si din cauză că ei au scris aiurea acele cuvinte in paginile lor
eu in loc să găsesc paginile care mie imi trebuiesc
găesesc mereu paginile care folosesc acele cuvinte doar pentru ca sa aiba vizitatori

11 răspunsuri:
| zilog a răspuns:

Nu vorbesc de reclame, CI eu vorbesc de faptul că eu caut o anumită schemă electronică pentru un un obiect să spunem telefon nokia3310 si in loc de schema electronica tot mă urmăreșțe o pagină de care nu mai scap care imi prezintă un medicament pentru limbrici si viermi intestinali!

| Vântulalb a răspuns:

Si eu am patit. E vorba ca aia au platit mai mult pentru publicitate si Google le aduce in fata. Din pacate, nu ai unde reclama. Sau nu stim noi astia multi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta e pretul ce il platesti sa folosesti internetul, nu vrei reclame, nu intrii pe net, simplu.

| zilog a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma streseaza ca eu caut scheme electronice si in loc de scheme electronice găsesc reclama la medicamente pentru limbrici

| Adrian5575 a răspuns:

Pe PC poti sa instalezi adblock si ai scapat de reclame definitiv. Pe telefon nu stiu daca merge.

| Februar30 a răspuns (pentru Adrian5575):

Adblock e super ok. Blocheaza o gramada de ads. Daca vezi vreo reclama pe pagina pe care nu a blocat-o deja, dai click - block this ad. happy

| Adrian5575 a răspuns (pentru Februar30):

Asa e happy sti cumva daca merge si pe telefon? Am incercat mai demult sa il instalez si nu am reusit.

| Februar30 a răspuns (pentru Adrian5575):

Da, la mine merge si pe telefon.

| Pompieru1998 a răspuns:

Din pacate nu poti face nicăieri... mai pățesc si eu asa ceva

| zilog a răspuns (pentru Pompieru1998):

Asta este pagina care mă tot freacă pe mine la melodie nu mai pot să scap de ea indiferent ce as cauta
https://arbazzz.cc/......wIdCHY3yc/

| Februar30 a răspuns (pentru zilog):

Incearca cu adblock... eu il folosesc si n-am probleme de genul.