| anonim_4396 a întrebat:

URGENT! Va rog sa imi raspundeti.
Nu inteleg ce se intampla. Cand intru pe mess sa vorbesc cu o persoana prin scris, pulseaza acel video care este pus in dreapta sus. Nu inteleg de ce pentru ca eu nu am apasat pe video. Apoi imi apare scris cu gri pe pagina conversatiei: Cutare stopped sharing video. Ce se intampla de fapt?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Partenerul de conversatie a avut video conectat cand ai inceput conversatia, apoi si-a oprit camera.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Bula):

Ok, dar video pulsa pe tot parcursul conversatiei cu mine. Si mi-a aparut acel scris de doua ori in tinpul conversatiei. Asta nu inteleg. In ce sens a avut video conectat?

| Ora de net a răspuns:

Buna Rumeysa,

Cel mai probabil persoana cu care ai discutat si-a activat voit sau din greseala camera video si mai apoi a oprit-o.

Asta nu are niciun efect asupra camerei tale video. Nu trebuie sa iti faci griji!