| XxXFuCcckMyyyXxX a întrebat:

Va rog ajutati-ma, am facut spam la un prieten la faza cu 2k de comentarii ma filmez cum mananc o lamaie sau ceva de genul. Acum cand incerc sa adaug un comentariu la o postare oarecare inclusiv ale mele imi apare : „Ne pare rău, ţi-a fost blocat dreptul de a mai adăuga comentarii din cauza folosirii în exces a acestei funcţii."
E temporar sau definitiv?
Dau funda :*

8 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Depinde. Poate dura și câteva zile. Încearcă după 48h, dar și după 72h. Verifică dacă ți-au trimis mesaj în Inboxul de asistență. De obicei, ei te informează. Dacă ții la contul tău, evită să mai încalci regulamentul.
http://www.facebook.com/help/116393198446749?helpref=faq_content

| XxXFuCcckMyyyXxX explică (pentru floresdemayo):

Mi-a revenit dupa 24 de ore, multumesc oricum :*

| Ora de net a răspuns:

Bună!

Trebuie să aștepți ca Facebook să activeze la loc opțiunile respective. Cel mai probabil acestea au fost blocate pentru că ai încălcat standardele comunității Facebook - https://www.facebook.com/communitystandards/

| gothicbat a răspuns:

Sper să fie definitiv.

| Ady117 a răspuns:

Este definitiv doar dacă ultima oară când te-au mai blocat, a fost de 30 de zile. Aşa îmi amintesc eu.

| XxXFuCcckMyyyXxX explică (pentru Ady117):

Este prima data cand m-a blocat. Am trimis 1k comentari intr-un parcurs scrut de timp. in general nu ma bag in mintea copiilor dar ma amuzam cu tipul respectiv. Dar cine stie big grin

| Alexandru_Ionut_1999_yOGF a răspuns:

Din ce stiam eu, e temporar, dar sincer nu știu cat. Înainte era 15 zile. Nu stiu dacă s-a schimbat.

| XxXFuCcckMyyyXxX explică (pentru Alexandru_Ionut_1999_yOGF):

Multumesc Ionut. Sper sa ai dreptate