| ReignForest a întrebat:

Vorbeam cu cineva pe Instagram și la un moment dat nu mai dădea seen la mesaje, la el pe profil arăta pozele private și doar atât, iar când mă duceam la mesaje(generale) în loc de nume numele lui scrie utilizator Instagram și poza de profil nu mai e(țin să menționez că nu îl mai găseam când căutam după numele de utilizator). După câteva ore îmi apare din nou numele și poza de profil la mesaje.Și-a șters contul sau ce se întâmplă?

7 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Depinde ce ați discutat. Te-a blocat și te-a deblocat (s-a răzgândit)...
Există si posibilitatea sa si-l dezactiveze temporar (cred ca procedura se aplică doar de pe laptop, nu si de pe telefon)

Vezi că faci multe greseli de scriere, ai grijă "unde" și "când" pui cratima. Poate fi si acesta un motiv, pentru care cineva alege să nu mai comunice cu tine.

| Eriii a răspuns (pentru floresdemayo):

Cred ca s-a pus de la tastatura sau ceva, mai patesc si eu uneori cand scriu repede si nu vad ca imi inlocuieste cuvintele :d

| ReignForest explică (pentru floresdemayo):

Am vorbit inainte mult cu el și e din alt motiv nu știu de ce apare

| ReddY25 a răspuns:

Posibil sa fie cont fake, da-i block

| ReignForest explică (pentru ReddY25):

Am m-ai vorbit cu el inainte

| Denila123 a răspuns:

Vreau eu să vorbesc cu tine pe insta gram
vreau sa spun gandurile mele bune si rele la cineva care sa ma inteleaga

| ionur a răspuns:

Hackeri-_-