| SERIALS a întrebat:

Vreau sa completez o tabela in Microsoft Excel, dar nu reusesc sa inteleg de ce scrisul intr-o anumita celula a devenit invizibil si nu reusesc nicidecum sa fac sa apara vizibil. Care e problema?

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Selecteaza celula si incearca sa dai la "Number", apoi General, si dai la ultima More number formats, dupa la Custom si vezi sa fie selectat "General". Sau poti sa selectezi tot de acolo Generalul.

Sau urmareste acest tutorial:
https://www.youtube.com/watch?v=HVMmnu0TYHk

| LPCTSTR a răspuns:

Fie ai setat ca textul sa aiba culoarea alba, fie ai setat ca textul sa aiba o marime minuscula.

| NLS a răspuns:

Cand dai click pe celula, apare textul dorit acolo in campul (caseta) de deasupra, pentru formule?
Daca da, e ce a zis Impersonal.

| Irinelp a răspuns:

Tu ai ales probabil culoarea albă care are aceiași culoare cu tabelul, sus spre stanga trebuie să ai culorile pentru scris.