| Necunoscutu92 a întrebat:

Vreau sa iau un laptop Dell xps 1730 și Omu mea cerut 50 de lei in avans dacă mă păcălește (sper sa nu )pierd 10 de la maică-mea și 40 de la mine să mă risc sa dau banii

Răspuns Câştigător
| Ora de net a răspuns:

Buna,

Recomandarea noastra este nu oferi nicio suma ca avans. Puteti face schimbul de bani in momentul in care va intalniti, vezi laptopul si il testezi. Daca ai sub 18 ani, mergi insotit de un adult. In spatele unui profil pe Internet se poate ascunde oricine si niciodata nu poti stii daca cineva are intentii bune sau rele.

2 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

Eu zic sa nu te risti, nu are nici un rost.

Mai bine cumperi ceva aproape de tine, si poti sa-l verifici personal.

| Necunoscutu92 explică (pentru Ora de net):

Multumesc