| Goldenbulle7 a întrebat:

Vreau sa imi fac o adresa de email noua, insa problema este ca imi da eroare la numar (desi cartela e cumparata de o zi), pe motiv ca apare in prea multe conturi. Cum imi pot face adresa noua de email folosind acest numar?

2 răspunsuri:
| Michaeel a răspuns:

Încearcă sa faci cont și de pe alte device-uri, poate asa îți merge. Daca nu, Inseamna ca sunt conturi care folosesc acel număr. Poți încerca cu alt număr, al tău mai vechi sau poate al unei cunoștințe ce nu îl mai folosește pe al ei.

Răspuns utilizator avertizat