| NoxBox a întrebat:

Vreau sa imi fac un cont de paypal dar nu am gasit zip code-ul zonei mele am cautat pe net dar nu l-am gasit ma va afecta daca pun un zip code la intamplare?

Răspuns Câştigător
| RS4 a răspuns:

Atunci pune acel cod postal daca nu gasesti pe numere pare/impare. Sau intrebi la un oficiu postal sa iti spuna codul postal al tau. Bafta!

3 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Cauta cod postal "oarasul tau" ..si apoi cod postal "strada ta nr. par sau impar". Bafta!

| NoxBox explică (pentru RS4):

Strada o gasesc

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Te incurajam sa cauti pe acest website http://www.coduripostale.com/ codul tau postal.