| Malsh a întrebat:

Vreau sa intru si eu sa vad care e treaba cu tinder.Intrebarea mea e daca celelalte persoane imi vor vedea nr de telefon?

1 răspuns:
| Sonia822 a răspuns:

Se pot face setari sa nu-l vada, banuiesc. Ca la orice aplicatie. Dar am auzit ca sunt doar pesti care cauta femei sa le exploateze si bagaboante care cauta clienti. D-aia de cer bani la oameni, si d-aia care cauta prosti ca sa-i ajute cu niste colete... numai dubiosi. Mergi pe strada si agata o gacica pe gustul tau.