| supremxxxoxo a întrebat:

Vreun Youtuber!? Ce faci daca primesti vreun raport despre drepturi de autor, sa zicem ca nu vreau sa fac contestatie,dar vreau sa scap de rapor, sterg video-ul si gata?

Răspuns Câştigător
| istoc2010 a răspuns:

Nu scapi de rapor daca stergi videoul. raportul se va sterge automat mi se pare dupa 90 de zile daca nu vei mai avea nici o abatere

| supremxxxoxo explică (pentru istoc2010):

Da dar daca primesti raport la video, ce faci, il lasi acolo 90 de zile daca vezi daca baneaza video ul sau ce poti face sa scapi de raport(in caz ca nu faci contestatie)

5 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Buna,

Mai multe detalii despre drepturile de autor si politica Youtube gasesti aici https://support.google.com/youtube/topic/2676339?hl=ro&ref_topic=6151248

| supremxxxoxo explică (pentru Ora de net):

Multumesc! Eram doar curios, deoarece ma pricep la remix, imi fac pentru mine, dar puteam crea si propriul continut!

| supremxxxoxo explică:

Eram doar curios cum se utilizeaza, poate pentru viitor

| Fak2001 a răspuns:

Scapi cam greut. Cam dupa o luna dar incearca sa scapi si de contul de yt! Funda?