| anonim_4396 a întrebat:

1.73 este o înălțime bună?

9 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Deja începi să suni ca o placă zgâriată care sare. De câte ori mai ai de gând să pui întrebarea asta?
1.73 este o înălțime MEDIE. Ești unul dintre cei probabil două miliarde de bărbați care au înălțimea între 1.70 și 1.80. Nu ești deloc un caz deosebit.

Este ca și cum ai întreba de o sută de ori "este bine că am ochi căprui?"

| Gonrax a răspuns:

Esti disperat rau de intrebarea asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de varsta.NU mai pune de 10 ori aceeasi intrebare

| Yasmin875 a răspuns:

Ce întrebare, Doamne...Depinde si ce vârstă ai. Daca ești mic o să mai crești.

| 1231242 a răspuns:

Inaltime buna pentru ce mai exact?! Daca te referi in raport cu altii este rezonabila.

| sir sanjei a răspuns:

NU. e inaltime de hobbit.
Maine ne intrebi de 10 ori daca marimea de 10 cm a penisului tau e ok?

| crazypop a răspuns:

1.74 era mai ok.

| AnonimCuDiploma a răspuns:

Sper ca nu esti troll.

| LARIqueen a răspuns:

Este foarte bună, dar depinde de cine o are