| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

1 Când o sa aiba loc tragerea la sorti a tintarului Ligii 1 pentru sezonul competițional 2020 2021?
2 Pe ce data cu exactitate o sa înceapă noul sezon competițional 2020 2021 de Liga 2?

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Uita-te pe site-ul oficial al LPF si o sa afli.

| Ciocinta_Alexandru_1976 explică (pentru Ioandelasal):

Nu scrie nimic despre tintar

| Ioandelasal a răspuns (pentru Ciocinta_Alexandru_1976):

Inseamna ca inca nu a fost fixat.

| Ciocinta_Alexandru_1976 explică (pentru Ioandelasal):

Cred ca saptamana care începe mâine. Maine e Luni Vineri probabil!

| Ioandelasal a răspuns (pentru Ciocinta_Alexandru_1976):

Tot ce se poate, cel mai probabil dupa meciul retur de baraj, acesta se joaca miercuri.

| darrio2007 a răspuns:

Tintar? Ce-i ăla?

| Ciocinta_Alexandru_1976 explică (pentru darrio2007):

Ești Campionul Zilei pe TPU RO și nu știi ce e ala tintarul Ligii 1? Adică stabilirea etapelor din Liga 1( ce echipa cu ce echipa joaca și în ce etapa în sezonul regulat competițional 2020 2021!)

| darrio2007 a răspuns (pentru Ciocinta_Alexandru_1976):

Si ce legatura are titlul meu din 2016 cu ce vrei tu sa stii? Mai ales ca nu sunt microbist.
Observ ca ti-au raspuns foarte multi pana acum.