| anonim_4396 a întrebat:

5 seturi a cate 7 exercitii, perioada de timp 45 minute. Nu stiu cum se denumesc, dar printre exercitii se numara abdomene+inca un set pentru abdomen, 2 seturi pentru picioare, 1 set pentru coapse si 2 pentru şolduri. Cum vi se pare antrenamentul? Cu efect rapid? Mentionez ca este gandit de mine in urma unui an de facut sport (ocazional), doar ca dorind sa continui de acum incolo zilnic

4 răspunsuri:
| DovleacTurbat a răspuns:

Un "circuit" slabut, care-i scopul acestui antrenament sau scopul tau?

| JDBere a răspuns (pentru DovleacTurbat):

Pastrarea unui corp bine lucrat, dar nu exagerat. Tonifiere

| DovleacTurbat a răspuns (pentru JDBere):

A, esti fata. Nu vei face "muschi" nu esti programata genetic pentru asa ceva. Da-i bataie cu antrenamentul si ai grija la alimentatie.

| JDBere a răspuns:

Dat fiind ca sunt fata, ar trebui ca exercitiile fizice sa ma faca cumva?