| JusTPauL a întrebat:

A comandat cineva, "secretele masei musculare"?
Sa fie ceva de ea sau sunt doar bani aruncați aiurea?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Tipul chiar e ok, eu am o parere foarte buna despre metodele lui de antrenament si nutritie. Doar ca nu am cumparat cartea aia (am luat altele, despre nutritie) pentru ca nu exista niciun secret: antrenament + alimentatie + odihna. Asta e "trio-ul de aur".

E ca in arte martiale (pe care le practic), exersezi o lovitura de 100.000 de ori si o sa poti s-o aplici rapid, fara sa gandesti si perfect.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Meritã daca nu esti intermediar, doar incepator adicã sub 100kg piept, 120kg genuflexiuni si 150kg indreptari
Meritã Alexandru Popa ii de incredere.

| Anyo1988 a răspuns:

Sfatul meu ar fi sa folosesti http://victordiaconescu.com/......t-si-sexy/ asta cred ca te poate ajuta daca te intereseaza sa faci exercitii fizice :D