| mirceamirceaantonio a întrebat:

A consumat cineva GFX 8? Daca da, da rezultate vizibile, ce parere aveti? Daca nu, va rog sa-mi recomandati un supliment pentru sala. Mentionez, sunt ectomorf si vreau sa cresc in masa musculara.

7 răspunsuri:
| altrix a răspuns:

Danabol taticuuu laughing baga mare

| Cosmin86 a răspuns (pentru altrix):

Cel mai ieftin si mai prost steroid? happy

| altrix a răspuns (pentru Cosmin86):

Cum spui tu laughing eu bag natural oricum laughing dar am prieteni, vreo 5-6, care s-au marit destul de bine cu el intr-un timp scurt.

| Cosmin86 a răspuns (pentru altrix):

Compara-l cu alti stero, care costa de 6-7 ori mai mult.

Prietenii tai sunt probabil niste sarantoci infecti care nu au bani de mancare si fac si ei muschi cu un steroid ieftin si prost ( care afecteaza testosteronul si din muschii castigati 50 % e apa ).

| altrix a răspuns (pentru Cosmin86):

Sarantoci infecti? laughing in pana mea tu stai sa pui intrebari pe TPU in loc sa platesti un un nutritionist calumea. saracu dracu

| Cyclades a răspuns:

De un gainer ai avea nevoie. Recomand Serious Mass.

| Ciupercovici a răspuns:

Salut!
Da il poti folosi GFX 8, are o concentratie mai mare de carbo, iti este benefica in cresterea masei musculare. Dar nu neglija mancarea!
Apropo de steroizi, in caz de vrei sa iei iti recomand Anavar mai putin nociv si iti da masa de calitate.
O zi frumoasa!