| Opincaru_Alexandru_1988 a întrebat:

A folosit careva suplimente de la Nutritech, Xplode Gain sau Scitec? Ce parere aveti despre acestea?

7 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

De la Nutritech am luat MassGain dar nu este cine stie ce, bunicel pentru incepatorii care nu au asteptari foarte mari.

| Opincaru_Alexandru_1988 explică (pentru SiLaS):

Asteptari foarte mari nu am. Nu vreau sa dau prea multi bani pe suplimente ci sa ma axez pe o alimentatie mai bogata. Nu imi permit sa dau bani pe suplimente scumpe.
Ma gandeam sa iau de la Nutritech Amino Power(inainte de antrenament), Mega Glutamine 1400(la trezire pe stomacul gol si seara la culcare), Whey Protein si 100% Pure Creatine(ambele dupa antrenament impreuna cu 30g de dextroza toate intr-un shake)

| SiLaS a răspuns (pentru Opincaru_Alexandru_1988):

E bine si asa, nu prea ai multe optiuni de la nutritech, e bun si aminopower in combinatie cu celelalte suplimente mentionate.

| Opincaru_Alexandru_1988 explică (pentru SiLaS):

Ms SiLaS. De la tine mereu ma astept la raspunsuri inteligente nu ca altii

| SiLaS a răspuns (pentru Opincaru_Alexandru_1988):

Multumesc mult! Apreciez.

| bleakk a răspuns:

Cica nu vrei sa dai foarte multi bani pe suplimebte, dupa care te apuci si insiri 4-5 tipuri de suplimente. Specific omului ignorabt si bleg.

| Opincaru_Alexandru_1988 explică (pentru bleakk):

Toate produsele care le-am enumerat ar costa cam 150 de lei pe luna. Daca ar fi sa optez pentru ceva mai de calitate, m-ar costa numai proteina 150-200 de lei.