| Bonno a întrebat:

A mai folosit cineva Animal Pump? Pentru ca azi am luat o cutie de Animal Pump si spre surprinderea mea in loc de 4 capsule galbene, 1 capsula alba, 1 capsula rosie si 3 pastile maro am gasit 5 capsule albe, 1 capsula rosie si 3 pastile maro..nu stiu ce sa spun, ori sunt contrafacute ori?!? voi ce parere aveti? Bafta

3 răspunsuri:
| SpaNu88 a răspuns:

Se mai intampla.

| SpaNu88 a răspuns:

Nu am folosit A pump, dar la fel am patit la A pack. am gasit un plic cu 12 pastile in loc de 11

| Cosmin86 a răspuns:

De ce nu dai un mail firmei producatoare ( universal nutrition ) sa-i intrebi ce ar trebui sa contina?