| anonim_4396 a întrebat:

A pariat cineva online? Daca da, poate sa-mi spuna si mie cum a procedat?

2 răspunsuri:
| asdfgh23 a răspuns:

Pai iti faci cont, depui niste bani dupa ce le dai datele cardului si aia e, doar ca fiecare agentie de pariuri are propriile reguli cu privire la retragerea banilor

| Teolps a răspuns:

Trebuie sa iti faci un card, bagi banii pe el si dupa iti faci cont...Dar sfatul meu e sa ramai la pariurile normale, cele online te manaca de bani..iti spun din propria experienta..Sunt o groaza de tentatii si o sa arunci banii aiurea. Dar daca tu chiar vrei, fa-ti card si apoi fa-ti cont pe bet365 sau mai sunt si alte site-uri. Succes!