| anonim_4396 a întrebat:

A slăbit cineva cu dietele alea keto, rina sau altele? Sau e doar reclama de ele?
Eu as vrea sa dau 3 kg jos. Fac exercitii acasa si mai alerg uneori doar ca nu stiu ce si cum sa mananc. As vrea sa renunț la paste si cartofi astea imi plac cel mai mult. Dulciurile si sucurile le-am lăsat dar parca nu vad rezultate.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Orice deficit caloric va slabi, 3kg jos nu sunt multe, dar sanatos cu o ora de cardio le poti da jos https://www.youtube.com/watch?v=_Zem0_qsDg0&t=2167s

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Dietele nu sunt sănătoase. Renunță la pâine.

| Denisa0954 a răspuns:

Pentru 3 kg nu are rost sa tii nicio dieta. In general dietele sunt pentru persoane care vor sa slăbească mult mai multe kg, si oricum dupa tot trebuie sa ai grija la ce mănânci ca sa nu le pui la loc. Continua sa faci exercitii si renunta la fainoase, dulce, sucuri si încetul cu încetul o sa dai jos. Ca oricum nu e bine dintr o dată că le pui imediat la.loc