| Mihai007005 a întrebat:

A-ti incercat aplicatia 30 days fitness challenge? Ce parere aveti despre ea?

Răspuns Câştigător
| Mihai007005 explică:

Poți sa faci ceea ce vrei cu corpul tău atâta timp cât muncesti. Dacă ai schimbări și in alimentație rezultatele vor ajunge mult mai repede( vorbesc din experiența ) eu nu mai consum zahar de un an și îmi e atât de bine. dacă ai știi. Burta nu mai am deloc și încep sa se vadă chir și pătrățele. Contează foarte mult sa elimni grăsimea din corp nu mușchiul. De aia e recomandat atunci când vrei sa slăbești sa faci mult sport ca altfel ajungi ca o leguma și nu in cazul bun, ci doar al aspectului nasol. Mult succes cu sportul și sper sa te ții de el fiindcă merita happy

9 răspunsuri:

Buna!

Da, eu am folosit-o și am făcut sport cu ajutorul acestei aplicații. Ideea e ca trebuie sa respecți fiecare zi in parte ca sa vezi rezultate pe măsura. Eu am făcut un Challange de 30 de zile in care trebuia sa fac genofleixni. urcase pana la 250. Era super greulaughing succes!

Cam putin 250... happy Ai avut rezultate bune? big grin Mersi

| ஐŞtíũíŧōäŗєääAЙDŞtíuíŧoarєaღ a răspuns (pentru Mihai007005):

Puțin 250? Sa le faci încontinuu? Eu nu prea cred. Sa te filmezi când faci tu atâtea încontinuu și mai discutamlaughing și da, musculatura picioarelor s-a dezvoltat vizibil

Eram ironic laughing, cred ca imi dau duhul pana la 250, sunt la ziua a 4-a la abdomen pe mediu si la brate ziua 3 tot pe mediu si nu inteleg de ce nu fac full body...O sa ma tin de aplicatie pana la 30 de zile, asta daca pot sa fac pana acolo, deja incepe sa fie mai greu O_O

| Mihai007005 explică (pentru Mihai007005):

Eu mananc tot ce apuc laughing, dar am totusi 10 kg sub inaltime si nu ma ingras prea repede, singura chestie e ca eu stau mult timp degeaba. Mersi

| ஐŞtíũíŧōäŗєääAЙDŞtíuíŧoarєaღ a răspuns (pentru Mihai007005):

Mulțumesc pentru funda. Da, te înțeleg perfect cu statul degeaba. Dar gândește te ca vei arată mult mai bine dacă adaugi măcar 30 min De mișcare pe zihappy

Am inceput sa joc fotbal peste 2-3 ore, sa ma plimb cu bicicleta foarte mult, peste 30-40 km (mai urc si dealuri d'alea de vreun km). Profit ca nu mai sunt 40 de grade afara O_O.Dar mananc mai mult seara decat ziua, iar dimineata nu prea mananc.Multumesc pentru sfaturi big grin, daca nu comenta nimeni nu cred ca ma apucam sa fac ceva laughing, am ajuns la ziua a 7-a la abdomen si la brate big grin

| ஐŞtíũíŧōäŗєääAЙDŞtíuíŧoarєaღ a răspuns (pentru Mihai007005):

Buna! Ma bucur ca ești pus pe treaba și acum ești și tu mândru de tine. Așa se face treaba buna( cu putina ambiție și totodata și putina dorința)

Hei big grin mandru de mine eram si inainte, desi mai aveam si inca am momente nasoale in care nu ma plac deloc (momente de genu' as avea chiar daca as arata cum vreau) O_o. Chestia era ca la mine a fost doar dorinta la inceput, fara ambitie. Desi nu sunt chiar prea pufos (gras), am zis sa ma apuc de acum, ca inca mai am timp si cred ca va fi mai rapid acum la 14-15 ani decat in viitor cand, probabil nu voi mai avea timp liber sau vointa.

| Mihai007005 explică (pentru Mihai007005):

Poți sa faci ceea ce vrei cu corpul tău atâta timp cât muncesti. Dacă ai schimbări și in alimentație rezultatele vor ajunge mult mai repede( vorbesc din experiența ) eu nu mai consum zahar de un an și îmi e atât de bine. dacă ai știi. Burta nu mai am deloc și încep sa se vadă chir și pătrățele. Contează foarte mult sa elimni grăsimea din corp nu mușchiul. De aia e recomandat atunci când vrei sa slăbești sa faci mult sport ca altfel ajungi ca o leguma și nu in cazul bun, ci doar al aspectului nasol. Mult succes cu sportul și sper sa te ții de el fiindcă merita happy