| StanMadalina11 a întrebat:

Aș vrea să practic Kangoo jumps... Întrebarea mea este:am să slăbesc și,implicit, voi pierde centimetri de pe picioare? Am cu 5 kg mai puțin decât ar fi normal și înainte am mai practicat jogging și diferite Exerciții pt abdomen, picioare și alte zone ale corpului. Merci! Dau fundă!

Răspuns Câştigător
| ubox7007 a răspuns:

Mai bine fac genoflexiuni acasa, daca vrei sa pui si greutati du-te la o sala, aculo iti poti face un fund frumos. Cu mancatul nu e mare chestie inveti ce sunt proteinele carbohidrati si grasimile si cat sa iei pentru ceea ce vrei tu.

3 răspunsuri:
| FitnessTrainer a răspuns:

Asta depinde de alimentatia pe care o ai. Daca nu vrei sa slabesti, mananca putin mai mult decat de obicei in zilele de antrenament ( sau la fel ca si atunci cand practicai alt sport).

| StanMadalina11 explică:

Fitness Trainer : vreau să slăbesc și țin o dietă de la nature house de slăbit de 3 luni deci corpul meu e obișnuit cu acea dietă și numai slăbesc. Ăsta e motivul ptc vreau să slăbesc în cm cu acest sport. Deci mă va ajuta acest sport pentru ceea ce vreau eu?

| vocea a răspuns:

Depinde de organismul tau spotul ajuta si poti manaca ce vrei daca faci sport