| AvalohAlyn a întrebat:

Abdomenele ajuta la sănătate măcar puțin ca și mișcare?

Răspuns Câştigător
| ToțiPentruUnu99 a răspuns:

Evident ca ajuta, orice tip de miscare e folositoare, dar doar din abdomene nu faci mare lucru. Cel mai bun pentru sanatate e cardio (alergare).

1 răspuns:
| funnnyman32 a răspuns:

Si mersul pe jos, tot miscare este. Alergatul te ajuta mai mult decat abdomenele, dar e bine sa faci din toate si flotari, tractiuni, si tine minte, daca le faci un timp indelungat, nu vei mai obosii asa de repede plus ca vei avea o anduranta mare la alergat indiferent ca e deal. Iar la flotari nu le vei mai simti numarul.